Vysoko kvalitné bezpečnostné dvere SHERLOCK

Vysoko kvalitné bezpečnostné dvere SHERLOCK
Fieldset
Anonymný
10. 5. 2019
0 komentárov

Spoločnosť Sherlock ASSA ABLOY je najväčším výrobcom bezpečnostných dverí na Slovensku. Firma SHERLOCK sa vďaka svojmu dominantnému postaveniu na Slovenskom trhu bezpečnosti stala členom spoločnosti ASSA ABLOY, globálneho lídra na trhu komplexných riešení pre otváranie dverí. Bezpečnostné dvere SHERLOCK nemajú dobré meno len na Slovensku, kde sa dvere vyrábajú ale aj v Českej republike, Maďarsku či Rakúsku. Vďaka vstupu do spoločnosti ASSA ABLOY sa SHERLOCKU otvorili nové možnosti a môže tak svojím zákazníkom prinášať stále nové technológie a trendy v oblasti zabezpečenia.

Vysoko kvalitné bezpečnostné dvere
Firma SHERLOCK sa venuje okrem výroby bezpečnostných dverí aj vývoju nových technológii vo vývojovom pracovisku priamo v Malackách. Veľkou výhodou výrobcu je možnosť na mieru šitého riešenia s atypickými požiadavkami na rozmery a parametre bezpečnostných dverí. Dvere SHERLOCK sa okrem vysokej odolnosti voči násilnému vniknutiu taktiež vyznačujú aj vysokej odolnosti voči požiaru. Okrem iného vynikajúco izolujú okolie od nadmerného hluku a ako bonus majú dlhú životnosť. Výrobca garantuje životnosť otvorenia dverí na 200 000 otvorení a preto sa dajú dvere označiť aj ako „dvere na celú generáciu“. Spoľahnúť sa môžete na profesionálne služby, ktoré okrem iného zahŕňajú záručný a pozáručný servis.

Bezpečnostné dvere sú aj o certifikáte
Ak ste výrobcom bezpečnostných dverí je samozrejmosťou certifikácia výrobku. Pravdaže sa certifikácia dotýka aj firmy SHERLOCK. Všetky výrobky a dodávané komponenty má SHERLOCK certifikované. Najdôležitejšia je odolnosť proti vlámaniu. Túto odolnosť upravuje Európska norma EN1627-1630. Ku všetkým výrobkom sú dodávané všetky certifikáty Národného bezpečnostného úradu, autorizovaných osôb ale aj akreditovaných skúšobných laboratórií, ktoré poukazujú na všetky technické, bezpečnostné a ekologické vlastnosti.

Bezpečnosť dverí deklaruje certifikát vydaný autorizovanou skúšobňou. Norma stanovuje odolnosť dverí do príslušných bezpečnostných tried, kde doporučuje minimálne 3. bezpečnostnú triedu. Dvere musia v spevnených bodoch odolať tlaku 6kN, nárazu telesom 50kg a pokusu o vlámanie. Bezpečnostné dvere SHERLOCK taktiež majú úroveň životnosti samozatvárania až  C5, čo predstavuje najvyššiu možnú životnosť (200 000 otvorení/zatvorení). Zároveň bezpečnostné dvere SHERLOCK výrazne tlmia zvuk. SHERLOCK má certifikovanú nepriezvučnosť 37-43db, pričom platí , že 43 je najvyššia nepriezvučnosť na trhu. Okrem iného musíme spomenúť aj vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti kde v prípade požiaru dokážu odolávať určitú dobu ohňu a to v závislosti na konkrétnom type dverí.

Prozákaznícky orientovaná firma
Pre firmu SHERLOCK je zákazník vždy na prvom mieste a aj vďaka tomu má táto firma toľko spokojných a lojálnych zákazníkov, ktorých počet stále pribúda. Pridajte sa aj vy k týmto spokojným zákazníkom a zabezpečte svoj domov slovenskými dvermi SHERLOCK.

Kompletnú ponuku bezpečnostných dverí si môžete pozrieť na nasledujúcom odkaze.

Pridať nový komentár

20 rokov skúseností

Technická podpora

Držitelia Tech. licencie

Kamenná predajňa

Veľkoobchod maloobchod