O nás

Firma Ľubomír Sýkora bola založená 1.1.1995 ako rodinná firma zaoberajúca sa kúpou, predajom a montážou bezpečnostných dverí a zabezpečovacej techniky. Naša firma disponuje dlhoročnou tradíciou a know-how v oblasti mechanického zabezpečenia budov a majetku.

Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom trezorovej a zabezpečovacej techniky . Našimi hlavnými odberateľmi sú bankové a štátne inštitúcie, firmy ale aj domácnosti ako koncový odberateľ. Zabezpečujeme komplexné poradenstvo v oblasti mechanického zabezpečenia objektov a majetku.

Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, preto sa zameriavame na predaj tovarov ktoré sú produktom etablovaných značiek na Európskom trhu bezpečnosti. Našimi dodávateľmi sú výrobcovia trezorov Safetronics a.s , rakúsky výrobca Rottner Tresor, Comsafe, Yale , výrobcovia bezpečnostných vložiek Mul-T-Lock, EVVA, FAB,Guard, výrobca a dodávateľ mechanických a elektronických zabezpečení ASSA ABLOY a v neposlednom rade výrobca bezpečnostných dverí SHERLOCK.

Sme držiteľom licencie na prevádzkovanie Technických služieb  podľa §7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti. Všetci naši zamestnanci podliehajú prísnemu výberu a kontrole. Bezpečnosť a ochranu objektov a majetku berieme vážne, preto sú zamestnanci firmy Ľubomír Sýkora viazaní mlčanlivosťou. 

Licencia od PZ SR na prevádzkovanie Technickej služby (podľa zákona č.473/2005 Z.z.): FT001704 [online overenie na MV SR]

 

      

20 rokov skúseností

Technická podpora

Držitelia Tech. licencie

Kamenná predajňa

Veľkoobchod maloobchod