Custom Search 1

Select currency

Prázdne

0,00 €

O nás

Firma Ľubomír Sýkora bola založená 1.1.1995 ako rodinná firma zaoberajúca sa kúpou, predajom a montážou bezpečnostných dverí a zabezpečovacej techniky. Naša firma disponuje dlhoročnou tradíciou a know-how v oblasti mechanického zabezpečenia budov a majetku.

Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom trezorovej a zabezpečovacej techniky . Našimi hlavnými odberateľmi sú bankové a štátne inštitúcie, firmy ale aj domácnosti ako koncový odberateľ. Zabezpečujeme komplexné poradenstvo v oblasti mechanického zabezpečenia objektov a majetku.

Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, preto sa zameriavame na predaj tovarov ktoré sú produktom etablovaných značiek na Európskom trhu bezpečnosti. Našimi dodávateľmi sú výrobcovia trezorov Safetronics a.s , rakúsky výrobca Rottner Tresor, Comsafe, Yale , výrobcovia bezpečnostných vložiek Mul-T-Lock, EVVA, FAB,Guard, výrobca a dodávateľ mechanických a elektronických zabezpečení ASSA ABLOY a v neposlednom rade výrobca bezpečnostných dverí SHERLOCK.

Sme držiteľom licencie na prevádzkovanie Technických služieb  podľa §7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti. Všetci naši zamestnanci podliehajú prísnemu výberu a kontrole. Bezpečnosť a ochranu objektov a majetku berieme vážne, preto sú zamestnanci firmy Ľubomír Sýkora viazaní mlčanlivosťou. 

Licencia od PZ SR na prevádzkovanie Technickej služby (podľa zákona č.473/2005 Z.z.): FT001704 [online overenie na MV SR]

O nás

dvere o nas

Vážení návštevníci, vítame Vás na webových stránkach firmy Sýkora. Ak hľadáte bezpečnosť Vášho domova, rodiny a majetku prostredníctvom kvalitných bezpečnostných dverí, tak ste tu správne.
Bezpečnosť, kvalita a profesionalita je u nás na prvom mieste, preto ponúkame našim zákazníkom len overené a najkvalitnejšie výrobky na trhu.

Ale nielen kvalitné a certifikované výrobky sú dôležité pri zabezpečení Vášho bytu, veľmi dôležitou súčasťou je aj vysoko profesionálna montáž týchto produktov. Sme držiteľmi licencie na ochranu majetku a osôb a preto Vám garantujeme vysokú odbornosť a 100% anonymitu. 

Čítať viac