Custom Search 1

Select currency

Prázdne

0,00 €

Platba

Na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku a za príplatok v Českej republike.

V hotovosti 

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej predajni, okrem toho ušetríte na poštovnom.

Bankovým prevodom

V tomto prípade Vám pošleme zálohovú faktúru (predfaktúru), ktorú si môžete vytlačiť a následne objednávku zaplatiť bankovým prevodom. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní Vašej objednávky a následne Vám ju pošleme.
Číslo účtu: 0270125495
IBAN: SK06 0900 0000 0002 7012 5495
Kód banky: 0900

 

O nás

dvere o nas

Vážení návštevníci, vítame Vás na webových stránkach firmy Sýkora. Ak hľadáte bezpečnosť Vášho domova, rodiny a majetku prostredníctvom kvalitných bezpečnostných dverí, tak ste tu správne.
Bezpečnosť, kvalita a profesionalita je u nás na prvom mieste, preto ponúkame našim zákazníkom len overené a najkvalitnejšie výrobky na trhu.

Ale nielen kvalitné a certifikované výrobky sú dôležité pri zabezpečení Vášho bytu, veľmi dôležitou súčasťou je aj vysoko profesionálna montáž týchto produktov. Sme držiteľmi licencie na ochranu majetku a osôb a preto Vám garantujeme vysokú odbornosť a 100% anonymitu. 

Čítať viac