Custom Search 1

Select currency

Prázdne

0,00 €

Naozaj bezpečný trezor

Domáce vlámanie je v súčasnej dobe stále skloňované. Je to jedna z tých vecí, ktoré nechce nikto zažiť ale taktiež jedna z tých vecí pri ktorej si vravíme „mne sa to nikdy nestane“. Bohužiaľ vo veľa prípadoch sa to stalo a zlodeji im zobrali celoživotné úspory či dôležité osobné doklady. Pred touto hrozbou sa dá jednoducho chrániť a to aj pomocou domácich trezorov. Teraz nehovoríme o lacných trezoroch, ktoré nájdeme na hoteloch a cez ktoré sa dostane ktokoľvek za veľmi krátky čas.

Category: 

Vstúpte do sveta Mul-T-Lock

Firma Mul-T-Lock je celosvetovým lídrom v oblasti mechanického a elektronického zabezpečenia. Mul-T-Lock patrí do skupiny ASSA ABLOY, globálnym lídrom v oblasti kompletných dverných riešení. Za dlhé roky, ktoré firma Mul-T-Lock pôsobí na celosvetovom trhu, si vybudovala silné postavenie v oblasti zabezpečenia. Firma dodržuje najvyššie medzinárodné štandardy ako napríklad: UL, CEN, VDS, SKG, CPC, A2P a ISO 9001/2000, ISO 14001, SI 18001.

Čo vyrába firma Mul-T-Lock:

Situácie kedy by ste mali porozmýšľať nad výmenou zámku vo vašich dverách

Ako vlastník či nájomca bytových či nebytových priestorov dostanete svoje kľúče. Kľúče sú základným prvkom pre otvorenie vašich dverí. Ale taktiež predstavujú symbol dôvery. Existujú určité chyby, ktoré robí nájomca či vlastník priestorov a situácie pri ktorých je nutná výmena zámkov vo vašom domove pretože nemusíte byť jedinou osobou, ktorá môže mať kópiu vašich kľúčov.

Ako od základov zabezpečiť svoj domov

Bezpečnosť vášho domu je vždy dôležitá a to bez ohľadu na to, ako moc je vaša štvrť bezpečná. Každý sa môže stať terčom zlodejov a preto treba dbať na zabezpečenie domu a ochranu svojej rodiny. To je dôvod prečo sa v tomto článku budeme venovať základnej ochrane domácnosti ale aj elektronickým bezpečnostným systémom, ktoré v súčasnosti nie sú až také drahé a sú dostupné naozaj pre každého.  

Vysoko kvalitné bezpečnostné dvere SHERLOCK

Spoločnosť Sherlock ASSA ABLOY je najväčším výrobcom bezpečnostných dverí na Slovensku. Firma SHERLOCK sa vďaka svojmu dominantnému postaveniu na Slovenskom trhu bezpečnosti stala členom spoločnosti ASSA ABLOY, globálneho lídra na trhu komplexných riešení pre otváranie dverí. Bezpečnostné dvere SHERLOCK nemajú dobré meno len na Slovensku, kde sa dvere vyrábajú ale aj v Českej republike, Maďarsku či Rakúsku. Vďaka vstupu do spoločnosti ASSA ABLOY sa SHERLOCKU otvorili nové možnosti a môže tak svojím zákazníkom prinášať stále nové technológie a trendy v oblasti zabezpečenia.

Tipy na zlepšenie bezpečnosti vašej domácnosti bez veľkých investícii

Koľko peňazí ste ochotní minúť na zabezpečenie vašej domácnosti ?

Je známe, že inštalácia domáceho zabezpečenia (alarmu) môže byť celkom nákladné. Budete musieť investovať do kúpy niekoľkých prvkov zabezpečenia. Avšak nie všetci ľudia majú také financie aby si mohli dovoliť investovať do elektronického bezpečnostného systému. Existuje niekoľko spôsobov ako zabezpečíte vašu domácnosť bez veľkých investícii. Tu je zopár nápadov ako mať bezpečný domov bez potreby veľkých investícii.

7 dôvodov prečo má zmysel investovať do trezoru na úschovu vašich úspor

Domáce trezory sa vyrábajú v rôznych veľkostiach či štýloch a každá rodina si môže podľa parametrov vybrať ten svoj. Domáce trezory patria medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie trezory a to pre niekoľko dôvodov. Ak si nechcete lámať hlavu nad tým či sú vaše cennosti a doklady v bezpečí je celkom dobrý nápad zaobstarať si domáci trezor. V našej ponuke nájdete množstvo trezorov a zabezpečovacej techniky, ak máte vážny záujem o zabezpečenie vašej domácnosti neváhajte sa na nás obrátiť.

Category: 

Úprava vložiek FAB 2v1

Systém 2v1 firmy FAB umožňuje okamžité prekódovanie mechanických vložiek postavených na platforme FAB 2000, bez špeciálnych nástrojov alebo služieb. Cylindrickú vložku nie je nutné demontovať. Na prekódovanie cylindrickej vložky jednoducho zasuňte kľúč a potočte s ním.Tým dôjde k odstráneniu funkčného prvku (guľôčky) z telesa vložky a tým ste natrvalo zmenili nastavenie vložky na novú kombináciu a vynulovali prechádzajúcu kombináciu.

Stránky

O nás

dvere o nas

Vážení návštevníci, vítame Vás na webových stránkach firmy Sýkora. Ak hľadáte bezpečnosť Vášho domova, rodiny a majetku prostredníctvom kvalitných bezpečnostných dverí, tak ste tu správne.
Bezpečnosť, kvalita a profesionalita je u nás na prvom mieste, preto ponúkame našim zákazníkom len overené a najkvalitnejšie výrobky na trhu.

Ale nielen kvalitné a certifikované výrobky sú dôležité pri zabezpečení Vášho bytu, veľmi dôležitou súčasťou je aj vysoko profesionálna montáž týchto produktov. Sme držiteľmi licencie na ochranu majetku a osôb a preto Vám garantujeme vysokú odbornosť a 100% anonymitu. 

Čítať viac